^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Piłka nożna moja pasja

buchowska

Innowacja „Piłka nożna moja pasja” ma na celu poszerzenie oferty edukacyjnej z wychowania fizycznego dla uczniów I etapu edukacyjnego. Skierowana jest do dziewcząt z klas III-V, w roku szkolnym 2016/17. Zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności z zakresu piłki nożnej na bazie wszechstronnego rozwoju motorycznego. Projekt realizowany jest w formie zajęć pozalekcyjnych w ilości 2 godzin tygodniowo.

                „Piłka nożna moja pasja” to sposób i alternatywa na spędzanie czasu wolnego jak i podnoszenie sprawności fizycznej dziewcząt a także rozwijanie umiejętność współdziałania w grupie, to również korzyści na ich przyszłe funkcjonowanie w społeczeństwie. Część zajęć poświęcona jest promowanie zdrowego stylu życia.

                Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 16.00 do 17.30 w hali gimnazjum przy ul. Kopernika 22.

Małgorzata Buchowska

Piłka nożna moja pasja

_1

Innowacja prowadzona jest we czwartki w godzinach 15.00-16.30 w sali przy ul. Sienkiewicza i na boisku Orlika (kwiecień, maj, czerwiec). Celem jest rozwój sprawności ogólnej dziewcząt i nabycie podstawowych umiejętności gry w mini piłkę nożną. Przygotowuje również dziewczęta do udziału w zawodach szkolnych i nie tylko:) Podobnie jak w zeszłym roku dziewczęta wezmą udział w turniejach "O Puchar Tymbarku", "Wielgusa" i "Orlika o Puchar Premiera". Innowacja jest zaplanowana na 3 lata,

Małgorzata Buchowska