^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Unia Europejska oczami Alberta

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct, działający przy Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Zielonej Górze, ogłosił konkurs plastyczny pt. „Unia Europejska oczami dziecka”, który skierowany był do uczniów szkół podstawowych z naszego województwa. Na konkurs nadesłano ponad 260 prac, które prezentowały dziecięcą wizję Zjednoczonej Europy oraz plastyczne skojarzenia z Unią Europejską i krajami ją tworzącymi. Spośród tak wielu prac wyróżniono pracę ucznia naszej szkoły – Alberta Brzeźniaka z kl. Va, który ujął komisję konkursową oryginalnym podejściem do tematu, pracochłonną techniką wykonania oraz pomysłowością. We wtorek, 7 czerwca Albert osobiście odebrał nagrodę. Serdecznie gratulujemy!