^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Festyn z okazji Dnia Dziecka

W środę, 1 czerwca w naszej szkole odbył się wspaniały festyn o okazji Dnia Dziecka. Nawet kapryśna aura nie przeszkodziła w organizacji zabaw i atrakcji dla wszystkich dzieci, dużych i małych. Tego dnia głównym punktem festynu był występ grupy cyrkowej „Cyrkland” z Białorusi. Akrobatyka, żonglerka i sceniczne show wywołały wielki zachwyt zebranych. Pokazy cyrkowych artystów z minuty na minutę powodował wzrost ekscytacji odbiorców. Dodatkowe atrakcje w postaci zabaw kolorami i uczniowskich występów oraz obecność wielbłąda i innych zwierząt spotkały się z wielkim uznaniem uczestników festynu. Dzięki hojności licznych sponsorów dla każdego dziecka przewidziane były kiełbaski, bigos, lody, popcorn, wata cukrowa i napoje. Serdecznie dziękujemy organizatorom, sponsorom i uczestnikom festynu za wspaniałą zabawę i uśmiech, mimo deszczowej pogody.

Nasi sponsorzy:

• Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 1
• Zakłady Usługowe Zachód
• Nadleśnictwo Szprotawa
• Bank Spółdzielczy w Żaganiu
• p. Joanna i Robert Zawrotniakowie
• p. Sebastian Skupień – Centrum Pościelowe
• p. Dorota Piasecka
• p. Jowita Pruchnicka
• p. Agnieszka Prońko
• p. Szymon Jezierski
• p. Małgorzata i Piotr Białkowscy - „BEWA”
• p. Anna Kloc
• p. Janusz Adamowicz
• p. Joanna Antoszczyszyn-Cymba
• p. Dorota Pastuszak
• p. Bogusława Chuchra
• p. Paweł Surżykiewicz
• p. Zbigniew Wrona
• p. Girma Kifetew
• p. Katarzyna Mrzygłód
• p. Andrzej Pasik
• p. Anna Rogulska-Pusiarska i Marek Pusiarski
• Bank BPH S.A. w Szprotawie
• Studio „Graffiti” – p. Joanna i Krystian Grabowscy
• p. Agnieszka Gucwa-Pusiarska i Łukasz Gucwa
• p. Adrian Skrzybski
• p. Mariusz Lewkowicz – „Hydro-Eco”
• Sklep „Maluszek” – p. Dorota i Jarosław Kuśmierek
• Piekarnia Łukowski

Wszystkim sponsorom składamy serdeczne podziękowania.

Galeria