^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Julia mistrzynią w czytaniu

aaaW środę 4 maja br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szprotawie trzy nasze uczennice – Julia Gromanowska, Wiktoria Niedzielska i Julia Józwak - brały udział w etapie gminnym konkursu "Mistrz Pięknego Czytania". Jego poziom był wysoki, gdyż do rywalizacji o tytuł mistrza przystąpiło wielu uczniów ze wszystkich szkół w gminie. Wielkim sukcesem okazało  się wystąpienie Julii Gromanowskiej z klasy IIA, która zdobyła tytuł Mistrza Pięknego Czytania w kategorii klas I-III. Pozostałe uczestniczki - Wiktoria Niedzielska z kl. IVC i gimnazjalistka Julia Józwak  - otrzymały wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych. Julia Gromanowska będzie reprezentować naszą gminę w wojewódzkim etapie XVII KONKURSU MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA, który odbędzie się w Zielonej Górze. Gratulujemy i ponownie trzymamy kciuki.