^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Dzień Języków Obcych

Dnia 24 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Uczniowie jak zawsze stanęli na wysokości zadania i przygotowali wraz z opiekunami wiele atrakcji. Największą popularnością i dużym zainteresowaniem cieszyły się potrawy z całego świata serwowane przez klasę IId. Wyłoniliśmy także wielu zwycięzców konkursów. Najwięcej na temat różnych krajów świata wiedzą w naszej szkole Szymon Sobolewski z klasy IIIc oraz Anthony Długosz z klasy IId. Mistrzem zagadek okazała się Roksana Polak z klasy IIIa. Najciekawiej przebranymi osobami byli Dominik Danielak z klasy IIIb oraz Jakub Białkowski z klasy IIa. Tego dnia pośród wielu atrakcji znalazły się również prezentacje multimedialne na temat różnych państw oraz obcojęzyczne krzyżówki. Za zaangażowanie dziękujemy uczniom oraz ich Rodzicom, pomagającym im w przygotowaniach. Zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!