^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

KRAINA JESIENNYCH WIERSZY…

19 listopada uczniowie klas II i III Szkoły Podstawowej nr 1 wzięli udział w międzyszkolnym konkursie poetyckim „Kraina jesiennych wierszy”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Szprotawie. Na konkursie dzieci recytowały wybrane wiersze o tematyce jesiennej. Słuchając tych tekstów lirycznych, można było zamknąć oczy i przenieść się do parkowej alei pośród kolorowych, szeleszczących liści, błyszczących jarzębin i pachnących kasztanów. Najciekawsze interpretacje zostały wyróżnione. Z naszej szkoły wyróżnienia otrzymali:

Franciszek Stelmach – II b, Konrad Osmanow – II f, Dominika Dudek – III a, Michał Sul – III c, Martyna Sączawa – III d. Wyróżnienie specjalne otrzymała Judyta Miotła z klasy II e. Gratulujemy !