^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Turniej Orlika o Puchar Premiera RP – finał wojewódzki

Zakończyły się rozgrywki Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w województwie lubuskim. Ostatni etap ogólnopolskiego turnieju odbył się 9 października w Krośnie Odrzańskim. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając srebrny medal i puchar za drugie miejsce. Zanim doszło do meczu finałowego, odbyły się rozgrywki grupowe, w których przegraliśmy z FC Gim Sulęcin 1:2, następnie były zwycięstwa z MUKS-11 Zielona Góra 6:5 i Gimnazjum 3 Żary 2:0. Dzięki takim rezultatom zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i w półfinale spotkaliśmy się zawodnikami z ZS Brzeźnica, których pokonaliśmy 4:1. W meczu o pierwsze miejsce, którego zwycięzca miał zapewniony udział w wielkim finale krajowym na Stadionie Narodowym w Warszawie, spotkaliśmy się z drużyną Orlika Gubin. Niestety przeciwnik okazał się trochę lepszy i pokonał nasz zespół 3:1, a tym samym to on od 14 do 17 października będzie grać na PGE Narodowym. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Aleks Wronowicz, Patryk Piróg, Olaf Żubrowski, Hubert Chuchra, Miłosz Rogaliński, Tomir Kijowski i Marcel Paszkiewicz.