^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Warsztaty taneczne hip-hop

29 października odbyły się pierwsze warsztaty taneczne HIP – HOP prowadzone przez choreografa i tancerza z Zielonej Góry – Krzysztofa Chamerę.

WARSZTATY to wyjątkowa forma zajęć tanecznych, która wzbogaca codzienny trening.

Dlaczego warto brać udział w takich wydarzeniach? Przede wszystkim dla własnego rozwoju. Biorąc udział w warsztatach, mamy okazję poznać nowe choreografie, style tańca, a także różnorodne ćwiczenia, które możemy wykorzystywać w samodoskonaleniu. Lekcje z różnymi instruktorami to też okazja do zweryfikowania naszych umiejętności. Mamy okazję pracować z osobami, które spojrzą na nas z nieco innej strony niż instruktor na zajęciach. Oczywiście warsztaty to nie tylko ciężka praca, ale także doskonała okazja do poznania nowych ludzi i integracji z tancerzami z różnych szkół tańca.

Dzisiaj mieliśmy zapewnioną dużą dawkę tańca, muzyki, ćwiczeń, zabawy i wiedzy potrzebnej do dalszego rozwoju.

Z niecierpliwością czekamy na drugie zajęcia 5 listopada.