^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Radosna Szkoła- To Roztańczona Szkoła

Innowacja jest skierowana do grupy dziewcząt o zainteresowaniach tanecznych, muzycznych i sportowych z klas I – III.

Niniejsza innowacja stanowi propozycję, jak stopniowo, a jednocześnie w atrakcyjny dla dziecka sposób, wprowadzić je w świat muzyki i tańca, jak przygotować je do świadomego odbioru kultury. Zawiera ona zarówno cele edukacji tanecznej, jak i sposoby ich osiągania oraz przewidywane rezultaty podejmowanych działań.                                                                                             

Wymaganiom tym doskonale odpowiada taniec realizowany podczas zajęć koła tanecznego MINI – BINGO. Dzięki nim dzieci w sposób naturalny wchodzą w role i wyrażają siebie, szukają porozumienia z otaczającym światem ludzi, budują dziecięcy obraz świata.

Czytaj więcej...