^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Festyn z okazji Dnia Dziecka

W środę, 1 czerwca w naszej szkole odbył się wspaniały festyn o okazji Dnia Dziecka. Nawet kapryśna aura nie przeszkodziła w organizacji zabaw i atrakcji dla wszystkich dzieci, dużych i małych. Tego dnia głównym punktem festynu był występ grupy cyrkowej „Cyrkland” z Białorusi. Akrobatyka, żonglerka i sceniczne show wywołały wielki zachwyt zebranych. Pokazy cyrkowych artystów z minuty na minutę powodował wzrost ekscytacji odbiorców. Dodatkowe atrakcje w postaci zabaw kolorami i uczniowskich występów oraz obecność wielbłąda i innych zwierząt spotkały się z wielkim uznaniem uczestników festynu. Dzięki hojności licznych sponsorów dla każdego dziecka przewidziane były kiełbaski, bigos, lody, popcorn, wata cukrowa i napoje. Serdecznie dziękujemy organizatorom, sponsorom i uczestnikom festynu za wspaniałą zabawę i uśmiech, mimo deszczowej pogody.