^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Zakończenie projektu "Samo się nie zrobi"

 

 

 Dnia 21 listopada 2013 r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu. Kierownikiem projektu była Jadwiga Zarzeczna- Rosół, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie i jednocześnie prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół nr 1 „Od Kopernika do Korczaka”, w ramach którego realizowany był projekt, koordynatorem Elżbieta Więckowska, natomiast współrealizatorami Mariola Wołkowska i Wiesław Wojciechowski. Dzięki wspólnym wysiłkom, życzliwości i pomocy uczniów, rodziców oraz nauczycieli Zespół Szkół nr 1 w Szprotawie zyskał przyjazne miejsce do wypoczynku, rekreacji i wspólnych spotkań przy ognisku. Galeria

 

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta i powiatu w osobach Józefa Rubachy Burmistrza Miasta Szprotawy, Ewy Gancarz Przewodniczącej Rady Powiatu, Andrzeja Skawińskiego Przewodniczącego Rady Miejskiej i Sylwestra Chocholskiego Kierownika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, dyrektorzy przedszkoli, uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście. Wszyscy uczestnicy projektu oraz goście otrzymali dyplomy -podziękowanie za okazaną pomoc.

 

Należy podkreślić, iż projekt był finansowany ze środków Programu ,,Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie- Fundacji ,, Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”. Bardzo dużą pomoc finansową i rzeczową szkoła otrzymała od lokalnych przedsiębiorców i instytucji.Za ten gest bardzo serdecznie dziękujemy.