^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Wyniki – analizy – sukces

Analizując wyniki tegorocznych egzaminów gimnazjalnych uczniów Gimnazjum nr 1 w Szprotawie, można z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że szkoła odniosła sukces. Jest to efekt olbrzymiej pracy nauczycieli i bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych. Bardzo wysoki wynik odnieśli uczniowie z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego.
j. angielski – 78,48 %
przedmioty przyrodnicze – 59,48 %
historia i wos – 66,28 %
matematyka – 64,28 %
j. polski – 78,40
Dwie uczennice uzyskały 100 % wynik:
Paulina Serafin z matematyki
Natalia Góralczyk z j. niemieckiego.
Aby ocena była rzetelna, wzięliśmy pod uwagę wyniki 25 uczniów, którzy 3 lata temu kończąc szkołę podstawową wybrali naszą szkołę. Sukces mierzy się różną miarą, nasz potwierdzają wskaźniki EWD, które określają naszą szkołę jako szkołę sukcesu. Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom.