^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

„WAKACJE Z MUSZKIETERAMI”

itm

Fundacja Muszkieterów - akcja charytatywna 

Troje uczniów: Julia, Wiktoria i Mateusz z klas IV i V, wyróżniających się średnią ocen powyżej 4,00, mających dobrą opinią wychowawcy, wyrażających się czynną postawą w życiu szkoły lub społeczności lokalnej oraz charakteryzujących się pozytywną postawą wobec otoczenia pozytywnie przeszło kwalifikację do wyjazdu na wypoczynek letni.
Kandydaturę naszej szkoły zgłosił Pan Jacek Wcisło, Prezes Gozdra sp. z o.o Intermarche, któremu w tym miejscu również składamy serdeczne podziękowania w imieniu rodziców i uczniów za ten niecodzienny prezent.
Wyróżnieni uczniowie, będą przez dziesięć dni odpoczywać w malowniczym Murzasichle koło Zakopanego w nowoczesnych ośrodkach wypoczynkowych – „U Aniołka”

UANIOLKA01

i „U Ziomka”

uziomka

W ten niecodziennych sposób zostanie wynagrodzony całoroczna praca uczniów, którzy zapewne wrócą po wakacjach z nową energią do pracy.
Julia, Wiktoria i Matusz, życzymy Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń oraz uśmiechu na co dzień.