^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

Brązowy medal koszykarek w finałach wojewódzkich

W finale wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce dziewcząt, który odbył się dn. 21 kwietnia we Wschowie nasze reprezentantki wywalczyły III miejsce i brązowy medal. W meczu półfinałowym nasze dziewczęta nie sprostały zespołowi z SP 13 w Gorzowie i mimo ambitnej postawy przegrały 21:46. Mały finał, czyli mecz o trzecie miejsce, przez cały czas trwania trzymał zawodniczki w niepewności. Zespół SP 4 Kostrzyn postawił bardzo twarde warunki gry. Po dwóch kwartach był remis 25:25. Końcówka jednak należała do naszych koszykarek i mimo, że rywalki nie ustępowały na krok, dziewczęta utrzymały bezpieczną przewagę do końca ostatniej kwarty. Wynik 59:48 poszedł w świat! Cieszy postawa całego zespołu. Wszystkie zawodniczki zasłużyły na wyróżnienie za ambitną postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy!