^ Do góry

Strona archiwalna

"Gaudium in litteris est - radość jest w nauce"

KLASY II SP NA WARSZTATACH

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, jednak uczniowie klas II SP intensywnie pracowali, by wykazać się swoją wiedzą podczas warsztatów SKO. Warsztaty przeprowadził dyrektor banku PKO BP oddział w Szprotawie p. Cz. Szczepanik. Przygotował dla uczniów ciekawy quiz. Mogli oni odpowiadać na pytania z kategorii takich, jak bezpieczeństwo i ekologia. Wszystkie drużyny zaczęły „ostro”, bo od samego początku wybierały pytania o najwyższym stopniu trudności. Możemy być dumni z naszych drugoklasistów. Posiadają sporą wiedzę na temat ekologii i bezpieczeństwa na drodze.

Najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawili. Uczniowie byli zadowoleni z nagród i gadżetów, jakie otrzymali za udział w warsztatach i quizie. Mimo, iż na dworze wciąż padał deszcz dzieci z uśmiechem na twarzy wracały do domu.